Aplikacja
Diversesystem
ZAINSTALUJ

Cookie settings

Twoje ustawienia zostały zapisane! Zmiany zaczną funkcjonować po odświeżeniu strony.

Wstęp

Poniżej możesz wybrać ustawienia, określając, w jaki sposób Twoje dane przy przeglądaniu powinny być wykorzystywane.
Skonfiguruj ustawienia dla nas abyśmy wiedzieli na co wyrażasz zgodę. Każdy cel ma opis, abyś wiedział, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane.

1. Przechowywanie i dostęp do informacji

Dostęp lub przechowywanie informacji z Twojego urządzenia, takich jak identyfikatory reklamowe, inne identyfikatory urządzenia, wykorzystanie plików cookie oraz podobnych technologii.

2. Personalizacja

Dostęp do informacji na temat sposobu korzystania przez Ciebie z usługi, aby z czasem dokonać personalizacji reklam lub treści w innych kontekstach, tzn. witrynach albo aplikacjach. Zazwyczaj treści te są wykorzystywane do wyciągania wniosków na temat Twoich zainteresowań, które zapewniają dane na potrzeby doboru reklam lub treści w przyszłości.

3. Wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam

Przetwarzanie zgromadzonych informacji w celu wyboru i dostarczenia Ci reklam oraz oceny dostarczania i skuteczności tych reklam. Obejmuje to wykorzystywanie uprzednio zgromadzonych informacji na temat Twoich zainteresowań w celu wyboru reklam, przetwarzanie danych na temat wyświetlonych reklam, częstotliwości, czasu i miejsca ich wyświetlania, oraz informacji czy podjąłeś działania w związku z reklamą, np. klikając na reklamę albo dokonując zakupu. Nie obejmuje to Personalizacji, która obejmuje gromadzenie i przetwarzanie informacji na temat sposobu korzystania z usługi, aby z czasem dokonać personalizacji reklam lub treści w innych kontekstach, na przykład w witrynach albo aplikacjach.

4. Wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści

Gromadzenie informacji oraz przetwarzanie uprzednio zgromadzonych informacji w celu wyboru i dostarczenia treści oraz oceny dostarczania i skuteczności tych treści. Obejmuje to wykorzystywanie uprzednio zgromadzonych informacji na temat Twoich zainteresowań w celu wyboru treści, przetwarzanie danych na temat wyświetlonych treści, częstotliwości, czasu i miejsca ich wyświetlania, oraz informacji czy podjąłeś działania w związku z treścią, np. klikając na treść. Nie obejmuje to Personalizacji, która obejmuje gromadzenie i przetwarzanie informacji na temat sposobu korzystania, aby z czasem dokonać personalizacji treści lub reklam w innych kontekstach, na przykład w witrynach albo aplikacjach.

5. Pomiary

Zbieranie informacji na temat wykorzystywania treści oraz przetwarzanie uprzednio zgromadzonych informacji w celu oceny, zrozumienia i tworzenia raportów na temat wykorzystywania prze Ciebie usługi. Nie obejmuje to Personalizacji, gromadzenia i przetwarzanie informacji na temat sposobu korzystania z usługi, aby z czasem dokonać personalizacji treści lub reklam w innych kontekstach, tj. w ramach usługi, na przykład w witrynach albo aplikacjach.

6. Przekazywanie danych podmiotom trzecim

Przekazywanie danych podmiotom trzecim w celu:

  • Przechowywanie i dostęp do informacji
  • Personalizacja
  • Wybór i dostarczanie reklam, tworzenie raportów na temat reklam
  • Wybór i dostarczanie treści, tworzenie raportów na temat treści
  • Pomiary

Newsletter

Subscribe and you will receive 30zł kod rabatowy
for the first shopping.
Every week we will send you information about new products and attractive discounts.

Stay updated

The action cannot be combined with other promotions and is only valid on-line.